• אור נדל"ן

סיפורי הצלחה של לקוחותינו

אנו בטוחים שחשוב לכם לנהל את תהליך המכירה או הרכישה של הנכס באופן האחראי ביותר. תהליך כזה מתאפשר  בליווי מומחה נדל"ן שהוכיח את עצמו.
עשר שנות עשייה ומאות עיסקאות מוצלחות הובילו אותנו לכך שמרבית לקוחותינו מגיעים אלינו בזכות המוניטין המקצועי שלנו. לקוחותינו המרוצים מהווים עבורנו שגרירים.
המסירות שלנו - הקשבה לצרכים, ניתוח השוק, המענה המדוייק לבקשות, הליווי בכל שעה ובכל מצב באים לביטוי  במכתבי ההוקרה שכאן, לעיונך.
 

נשמח לעמוד לרשותכם בכל דבר ועניין - צרו איתנו קשר !

 

סיפור הצלחה ממכירה וקניה של נכס באמצעות אור נדל"ן, מש' פרידמן

לכל אורך הדרך התרשמנו מהמקצועיות הרבה, הנחישות, החריצות, הנועם והשקיפות בה התנהלו מולנו כל אנשי המשרד, אשר פעלו בדבקות עד להשלמתה של העסקה לשביעות רצוננו המלאה...

יושר ויושרה הערכים המנחים את אור נדל"ן, אלונה וגיא אשל

את אורנה וגיא אנו מכירים מזה מספר שנים. זכינו מהם, תמיד, לשירות הגון, מקצועי, מסור ואישי. סגולתם העיקרית הינה היושר והיושרה שהם משרים בכל התנהלותם.

דברי שבח לאורנה וגיא על ניהול מכירת בייתי, דינה לונטר

יש בפי רק דברי שבח על הדרך בה אורנה וגיא ניהלו את מכירת הבית שלי ברמת השרון. שניהם אנשי מקצוע בתחום הנדל"ן הרואים את התמונה הגדולה ומבינים שהמוניטין חשוב יותר ממימוש עוד עסקה.

אנו מלאי תודה על מכירה וקניית נכס בנווה-מגן ונווה-רסקו, תמר ועדי סמט, אדריכלים

אנו מלאי התפעלות והוקרה על תהליכי הקניה והמכירה שהתקיימו בזכותכם. באביב 2010 נסגרה עסקה לשביעות רצוננו המלאה. בזמן קצר ובתהליך פשוט ויעיל סייעתם לנו לרכוש בית בנוה-רסקו (רמה"ש), ומיד לאחר-מכן למכור את ביתנו בשכונת נווה מגן ברח´ הגפן, רמת השרון...

אתם עשר, סייעתם לנו בקניית בית ברמה"ש המערבית, מש' יניר

כבר בתחילת המפגש חשנו שיש לנו כימיה עם גיא ובעיקר ש"יש על מי לסמוך". גיא שידר אמינות ועם זאת עדיין לא היינו בטוחים שזהו הבית שלנו. חלפו מס´ חודשים ושוב מצאנו עצמנו חוזרים אל הבית ברמת השרון מערבית. לסיכום, אורנה וגיא "אתם 10".אנו ממליצה בחום. נירה וארז יניר, רמת השרון

הטובים ביותר בשרון - יואב קציר מכר בית בנוה מגן

אורנה וגיא הם הטובים ביותר שמצאתי באזור השרון.המשרד סינן באופן מדויק את הלקוחות שהביא לראות את הבית. שמחנו לגלות לקוחות רציניים בעלי רמה אנושית גבוהה.

"אור נדל"ן בלטו מעל כולם והוכיחו את עצמם, רמי דוניץ

בין כל משרדי התיווך שפגשתי ברמת השרון, התבלטו אורנה וגיא ממשרד "אור נדל"ן" הן כאנשי מקצוע בקיאים ומנוסים ובעיקר האמנתי באיכויות האדם שלהם וביושרם המקצועי והאישי.

מכירת הדירה ברחוב ההגנה 5 רמת השרון, סיגל בוננו ויגיל לוי

גיל לוי וסיגל בוננו מספרים על מכירת הדירה שלהם באמצעות משרד אור נדל"ן.

מכירת בית ברחוב בן-שלום ברמת השרון, ליאור שטיין

ליאור שטיין מציין את מקצועיות והיעילות בתהליך מכירת הדירה בעזרת אור-נדלן.

מכירת בית ברחוב המלכים 44 ברמת השרון, עפר שמאי

משפחת שמאי מרמת השרון מספרת על היושר וההגינות בתהליך מכירת ביתם.