• אור נדל"ן

סיפורי הצלחה של לקוחותינו

אנו בטוחים שחשוב לכם לנהל את תהליך המכירה או הרכישה של הנכס באופן האחראי ביותר. תהליך כזה מתאפשר  בליווי מומחה נדל"ן שהוכיח את עצמו.
עשר שנות עשייה ומאות עיסקאות מוצלחות הובילו אותנו לכך שמרבית לקוחותינו מגיעים אלינו בזכות המוניטין המקצועי שלנו. לקוחותינו המרוצים מהווים עבורנו שגרירים.
המסירות שלנו - הקשבה לצרכים, ניתוח השוק, המענה המדוייק לבקשות, הליווי בכל שעה ובכל מצב באים לביטוי  במכתבי ההוקרה שכאן, לעיונך.
 

נשמח לעמוד לרשותכם בכל דבר ועניין - צרו איתנו קשר !

 

למשפחת אור נדל"ן - אורנה גיא ויובל

רצינו להביע את תודתנו ושביעות רצוננו מהשירות החם והמקצועי שקיבלנו מכם ולשבח את יובל באופן מיוחד. כשהגיע לנכס עוד בתחילת הדרך חדור מוטיבציה ובאמונה מלאה כי המכירה תתבצע ולשביעות רצוננו.

הוקרה מיוחדת לאורנה, קוקי דגן

זה לא ברור מאליו שעבודת התיווך תעשה בשילוב אינושי ומקצועי וברמה כל-כך גבוהה. זה לגמרי לא מובן שלאחר תהליך המכירה אזכה לייעוץ נדל"ני שארגן לי את הפנסיה באופן כזה שהצלחתי לעבור בביטחה מרמת-השרון לצפון הארץ. תודה לאורנה ממשרד התיווך אור-נדל"ן, משרד תיווך ברמת השרון.

המלצה על משרד תיווך מקצועי והגון מרמת השרון, קרין ואייל צור

אנו מבקשים לשבח ולהמליץ על משרד התיווך אור נדל"ן, רמת-השרון. אנו מודים על כל הקשור לניהול תהליך מקצועי גם כמוכרי דירה וגם כקונים, על היושר וההגינות, הזמינות והאדיבות .

רכישת בית ברמת השרון - פבריס וקרן באר-גבל

אורנה וגיא מאור נדל"ן, תיווך רמת השרון עזרו לנו והשקיעו כל מאמץ נדרש כדי להביא אותנו אל המטרה – רכישת בית ברמת-השרון.

סיפור הצלחה מתיווך מוצלח למכירת בית ברמת-השרון, אסתר ושמעון אריאל

לאורנה וגיא מתיווך "אור-נדל"ן רמת-השרון זכיתי להכיר אתכם, שני אנשי מקצוע יוצאים מן הכלל ואני מבקשת להודות לכם בתקווה שאנשים נוספים הנמצאים לקראת מכירת נכס ישכילו לפנות לעזרת מתווך מקצועי. את העבודה שעשיתם אני בודאי לא יכולתי לעשות וכנראה גם לא מתווכים אחרים.

מכירת בית מוצלחת ברמת השרון, פנינה ויצחק ברקנא

סיפור הצלחה ממכירת בית מוצלחת ברמת השרון.

משרד תיווך שונה מכולם, שפי ספרן-כרמי

אם הנכם עומדים לרכוש נכס: בית או דירה ברמת השרון, חשוב שתקראו את המשוב החם בזכותה של רכישה מוצלחת שנוהלה ע"י אור נדל"ן, רמת השרון. אם יש לכם עמדה בנושא הסתייעות במתווכים קיראו ואז...נפגש.

מכירת בית מוצלחת ברמת השרון, גור קרייתי

אני כותב מכתב זה לאחר שזכיתי באופן מתמיד בשירות אדיב מאין כמותו מגיא ואורנה ויסוסר, אשר טיפלו בי לאחרונה במכירת ביתי שברמת השרון. תהליך המכירה כלל ניתוח תמונת הנדל"ן בעידן הנוכחי, חשיבה על אסטרטגית מכירה נכונה, שיקוף מלא של תהליכי המכירה לרבות תהליך המשא ומתן, אך החשוב מכל עזרה מתמדת בקבלת החלטות קריטיות...

משוב על מכירת בית ברמת השרון, רות וששון

ברצוני להודות לגיא ולאורנה שסייעו לנו לתהליך מכירת ביתנו ברמת-השרון. אנו שמחים שנעזרנו במשרד נדל"ן...

הבעת הערכה לאורנה וגיא מאור נדל"ן, דוד הוכמן

ברצוני להביע את מלוא הערכתי על תרומתכם הרבה למכירת דירתי ברחוב אוורבוך (רובע הדר) ברמת-השרון.