• אור נדל"ן

טיפים ומאמרים למוכרים

מאמרים בנושא נדל"ן

10 טיפים מצויינים למכירה מוצלחת של הבית

מכירת נכס הינה אירוע חשוב. יש להיערך לקראתו היטב. העיצות שלפניך בהחלט יכולות לעשות את תהליך מכירת הבית פשוט ויעיל. בהצלחה!

מדריך מקצועי בחינם: השיטה מכירת נכס בהצלחה

רוצים למכור נכס בהצלחה? קבלו בחינם את המדריך: השיטה למכירת נכס בהצלחה. אור נדל"ן מעניקה לך שי הקליקו עכשיו.

מחיר נכס - שיקולים לקביעת מחיר

מחיר מימוש נכס: כיצד קובעים אותו?

קביעת מחיר לנכס שלב ראשון חשוב למכירה מוצלחת

קביעת מחיר נכון לנכס = חצי מכירה. קיבעו בתחילת התהליך מחיר נכון לנכס ועשיתם צעד גדול לקראת מכירה מוצלחת!!

מה המחיר של מכירת הנכס?

מחיר מימוש נכס: כיצד קובעים אותו?

מאמרים בתיווך

מדוע מוכרי נכס צריכים מתווך נדל"ן מקצועי?

הנכם לקראת מכירת נכס? האם לעבור את התהליך כולו לבד? או להסתייע במתווך נדל"ן מקצועי הבקיא בכל תהליך המכירה. מתווך מקצועי יסייע לך בהתלבטויות, בהבנת המניע למכירה והמטרה. אם חשוב לך לנהל תהליך מכירת נכס באופן אחראי חשוב שתקרא כעת.

חשיבותו של מתווך למוכר נכס

מתווך מקצועי . מה היתרונות שיש לעבודה עם מתווך מקצועי? חשיפה מקסימלית של הנכס שלך באמצעות משרד תיווך.

איך לבחור מתווך נדל"ן מקצועי

איך בוחרים מתווך ? עשרת הנקודות לבדוק איך בוחרים מתווך או משרד תיווך לפני העסקת מתווך הנדל"ן שלך. מתווך מקצועי יודע את מצב השוק וברשותו את המידע בקשר לנכס שלך או לנכס אותו אתה חפש לקנות. תיווך רמת השרון אור נדלן

מאמרים בנושאים משפטיים

מס שבח - היטלים על מכירת בית

כידוע, מס שבח הוא מס המשולם על מכירה של כל נכס מקרקעין בישראל (למעט אלה הנהנים ממקרי הפטור, כמו "דירת מגורים מזכה"), והוא נקבע על פי ההפרש בין מחיר רכישת הנכס, למחיר מכירתו, בניכוי הוצאות שהוציא בעל הנכס על ובגין הקרקע לרבות לצורך השבחתו. אם בכוונתכם למכור נכס בתקופה הקרובה יש חשיבות מכרעת לתכנון פיננסי נכון. חלק מהתכנון מושפע ישירות מההיטלים השונים אותם על המוכר לשלם.

מכירת בית - היבטים משפטיים

במאמר זו ננסה להנחות, "על קצה המזלג "מה הן הפעולות/בדיקות החשובות שעל כל מוכר לבצע, או מה הם הנתונים שעל כל מוכר לדעת, טרם החלטתו למכור נכס, בדיקות/פעולות/ידיעות, שתוצאותיהן יכולות לשנות מהותית את מאזן החישובים הכלכליים של כל מוכר לגבי מחיר הנכס המוצע למכירה, או אפילו לשנות את החלטתו למכור את ביתו בכלל או במועד נתון.

מאמרים בנושא עיצוב ואדריכלות

מיקסום מחיר בית או דירה למכירה ברמת השרון

מתכננים למכור בית? האדריכלית אידית מרקוביץ´ בעלת ניסיון עתיר בהכנת בתים לקראת מכירה משתפת אתכם בנסיונה. לעיתים, מדובר בשתי פגישות מקצועיות בלבד העשויות להניב לכם המוכרים תשואה גבוהה יותר לבית המוצע למכירה או להשכרה. להלן צרור עיצות מעשיות: כיצד למקסם את מחירו של הנכס אותו אתם מציעים למכירה או להשכרה. בהצלחה.