• אור נדל"ן

טיפים ומאמרים למוכרים

מאמרים בנושא נדל"ן

התהליך הנכון למכירת נכס בראי הגיל השלישי

אחרי שנים של מגורים בבית או בדירה מתעורר לעיתים הצורך במעבר לנכס המתאים יותר לצרכים העכשוויים. הרצונות של היום נוגעים לנוחות מרבית, נגישות למרכזי קניות ופנאי, וקירבה לחברים ולנכדים. המאמר משלב סיפור מהחיים ופונה לאנשי הגיל-השלישי ברמת השרון.

מוכרים דירה? חשוב לדעת לפני הצגת הדירה לקונה

מוכרים דירה? הנה כמה דברים חשובים שיש לדעת לפני הצגת הדירה לקונים

החלטתם למכור בית ברמת השרון - כאן תמצאו את הדרך

מכירת בית הינה תהליך שיש לתכננו צעד צעד ובקפדנות רבה. התהליך כולל תכנון פיננסי והסתייעות באנשי מקצוע מנוסים. הצעד הראשון ואחד המכריעים שבהם הוא קביעת מחיר נכון לבית. אם אתם עומדים למכור נכס - בית או דירה, מומלץ שתקדישו מספר דקות לקריאת המאמר "החלטתם למכור את ביתכם?" המאמר יועיל לכל מי שנמצא לקראת מכירת בית או דירה

מאמרים בתיווך

מדוע מוכרי נכס צריכים מתווך נדל"ן מקצועי?

הנכם לקראת מכירת נכס? האם לעבור את התהליך כולו לבד? או להסתייע במתווך נדל"ן מקצועי הבקיא בכל תהליך המכירה. מתווך מקצועי יסייע לך בהתלבטויות, בהבנת המניע למכירה והמטרה. אם חשוב לך לנהל תהליך מכירת נכס באופן אחראי חשוב שתקרא כעת.

חשיבותו של מתווך למוכר נכס

מתווך מקצועי . מה היתרונות שיש לעבודה עם מתווך מקצועי? חשיפה מקסימלית של הנכס שלך באמצעות משרד תיווך.

איך לבחור מתווך נדל"ן מקצועי

איך בוחרים מתווך ? עשרת הנקודות לבדוק איך בוחרים מתווך או משרד תיווך לפני העסקת מתווך הנדל"ן שלך. מתווך מקצועי יודע את מצב השוק וברשותו את המידע בקשר לנכס שלך או לנכס אותו אתה חפש לקנות. תיווך רמת השרון אור נדלן

מאמרים בנושאים משפטיים

מילון מונחים מקצועי למוכרי נכס

נתקלת במונחים מקצועיים בעולם הנדל"ן? ערכנו עבורך מילון מונחים מקצועי המכיל מושגים משפטיים בגובה העיניים.

תהליכים במכירת מקרקעין מול הרשות המקומית

בעת מכירת נכס מקרקעין (בית/ דירה) יש צורך כחלק מתנאי העסקה על המוכר להמציא לקונה אישור לרשם המקרקעין לפי פקודת העיריות. אישור זה מעיד שעל הנכס נשוא העסקה לא רובצים חובות לעירייה.

תיקון לחוק מיסוי מקרקעין

חוק מיסוי מקרקעין (הגדלת ההיצע של דירות מגורים – הוראות שעה) התשע"א - 2011 כולל בתוכו מספר תיקונים שמטרתם לגרום להגדלת היצע הדירות בשוק.

תיקונים לחוק מיסוי מקרקעין מינואר 2013

ביום 31 ליולי 2011 עבר בכנסת בקריאה שלישית תיקון מס' 71 לחוק מיסוי מקרקעין. משמעות התיקון היא שאדם יוכל למכור דירת מגורים מזכה אחת לשמונה שנים (במקום אחת לארבע שנים כפי שהמצב כיום)

הטבות מס השבח על נכסים היסטוריים

בעל נכס, כדאי לדעת על הטבות מס שבח על נכסים היסטוריים

מאמרים בנושא עיצוב ואדריכלות

מיקסום מחיר בית או דירה למכירה ברמת השרון

מתכננים למכור בית? האדריכלית אידית מרקוביץ´ בעלת ניסיון עתיר בהכנת בתים לקראת מכירה משתפת אתכם בנסיונה. לעיתים, מדובר בשתי פגישות מקצועיות בלבד העשויות להניב לכם המוכרים תשואה גבוהה יותר לבית המוצע למכירה או להשכרה. להלן צרור עיצות מעשיות: כיצד למקסם את מחירו של הנכס אותו אתם מציעים למכירה או להשכרה. בהצלחה.