• אור נדל"ן

סיפור הצלחה מתיווך למכירת בית ברמת השרון, אסתר ושמעון אריאל

לאורנה וגיא מתיווך "אור-נדל"ן רמת-השרון,

זכיתי להכיר אתכם, שני אנשי מקצוע יוצאים מן הכלל ואני מבקשת להודות לכם בתקווה שאנשים נוספים הנמצאים לקראת מכירת נכס ישכילו לפנות לעזרת מתווך מקצועי. את העבודה שעשיתם אני בודאי לא יכולתי לעשות וכנראה גם לא מתווכים אחרים.
 

אני רוצה לתאר את התועלות הרבות שקיבלתי בעבודה עמכם.

בפגישה הראשונה התפעלתי מהמצגת העניינית - ניכר היה שהכנתם את "שיעורי-בית" כהלכה. לפני הפגישה עברתם על מאגר הקונים שלכם שכּלל עשרות לקוחות רלוונטיים. ידעתם לומר לי כמה קונים מתאימים לבּיתי. הצגתם לפני את תהליך המכירה הצפוי ואת הלקוחות המתאימים בלבד. ההמשך היה שריכזתם את כל הקונים בימי סיור ספורים בבית, מה שאפשר לי להמשיך לחיות את חיי בבית במקביל לקידום תהליך המכירה.
 

כשהקונים הגיעו ברור היה שהכנתם גם אותם. כל קונה ידע אודות הנכס ועבר הכנה, תאום הציפיות של הקונים ושלנו המוכרים היה מלא. בסוף כל שבוע קבלנו מכם עדכון מפורט אודות פעולות השיווק והפרסום שעשיתם, שמרתם אותי בעניינים ועם זאת דאגתם לפרטיות המלאה ולשקט שכה חשוב לי. למרות שהנכס שבבעלותנו הינו בן 30 שנה, חשתי שהענקתם לנכס את הכבוד לו הוא ראוי. הצגתם את ביתנו באופן הטוב ביותר. גם אל הזמן שלנו התייחסתם בכבוד.
 

לסיכום, עבודת ההכנה והמכירה של משרד התיווך אור-נדל"ן הינה ברמה גבוהה ביותר תוך מיקוד, ענייניות רבה ומקצועיות שלא תסולא בפז. שקיפות התהליך עליה הקפדתם בכל שלב עוררה את אמוני כלפיכם. הגעתי לתהליך כאדם שלא התנסה בעבר בעבודה עם מתווך, כיום אני מרגישה שזכיתי ואני רוצה להשפיע על אנשים נוספים לשקול חיובית את מכירת ביתם בליווי תיווך מקצועי ואנושי. בסופו של דבר, נוסף לענייניות ולאנושיות שלכם הצגתם גם תוצאה מרשימה – הבית נמכר בתוך חודש ימים ואתם זכיתם בעוד לקוחה מרוצה מאד וממליצה בחום.


בכבוד רב,

אסתר ושמעון אריאל