• אור נדל"ן

סיפור הצלחה ממכירת דירה במערב רמת השרון

אורנה'לה יצא לי מכתב ארוך אבל אין מה לקצר. זו דרכי לומר לך תודה ענקית!

 בגיל מבוגר מצאתי את עצמי לבד לקראת קבלת החלטה מכריעה בנושא נדל"ן, הכרעה עם השלכות כלכליות. התייעצתי עם חברה מרמת-השרון שהמליצה בחום: פְּני לאורנה ממשרד התיווך אור נדל"ן. פעלתי ע"פ המלצתה. במבט לאחור אני יודעת כמה שפר מזלי. אני לא מבינה בנדל"ן, לא היה לי רכוש מלבד הדירה הזו, אני מבוגרת וחשדנית כאשר אני באה לקבל שירות ובודאי לבצע עסקה כלכלית. מנדל"ן חששתי ולתיווך הייתה בעייני סטיגמה בעייתית. פחדתי ליפול על מתווך לא רציני, כי הנכס היחיד שלי הוא הדירה ועליה כל משעני. החברה הממליצה דיברה מתוך ניסיונה המאד המוצלח שלה בזכות גב' אורנה, יועצת הנדל"ן מרמה"ש לכן לא עשיתי סקר פשוט התקשרתי לאור-נדל"ן, רמת-השרון.

 לפגישה איתי הגיעה אישה נעימת מראה, קשובה ואנושית מאד. לכל אורך התהליך האנושיות של אורנה יצרה עבורי "חממה" הרגשתי מוגנת. הצדדים האנושיים כמו סבלנות, כבוד וחמימות היו מאד בעלי ערך עבורי וסייעו מאד בקידום התהליך מול הקונים. החלקים הללו בנוסף למקצועיות עזרו לי להגיע למכירה אופטימאלית של הדירה.

השיחה עם אורנה נמשכה שעתיים שקטות שבמהלכם אורנה העניקה לי כל כך הרבה פתרונות ו"סידרה לי את הראש". התגוררתי ברמת-השרון באותה דירה במשך שלשים שנה. המכירה יחד עם המעבר הפחידו אותי. חששתי מתהליך המכירה כולו, מהתוצאות הכספיות, מכניסה של אנשים לפרטיות שלי. כבר במפגש הראשון חשתי שאזכה מאורנה לליווי לכל אורך הדרך, וכך אמנם היה ויותר מכך. אורנה לקחה אחריות על כל תהליך המכירה. כל כך סמכתי עליה שנתתי לה מפתחות לדירה שהציגה באופן עצמאי.

התהליך ארך מספר חודשים. גם כשהיו בעיות עם השכנים, אורנה תפקדה כמגשרת.

בסופו של תהליך הדירה נמכרה לשביעות רצוני המלאה.

אפילו הקונה שאורנה הביאה היתה נהדרת.

החשוב ביותר הוא שגם אחרי מכירת הדירה קיבלתי כל כך הרבה תמיכה וגישה בריאה וחכמה: כיצד להתנהל כלכלית עם הכסף שהתקבל מהמכירה. אני יודעת שאורנה עשתה הרבה מעבר למקובל ואני מוקירה לה על כך מאד. הייעוץ הנדל"ני היה מקיף ורציני ותאם את היכולות והצרכים שלי. גיליתי שמקצוע ייעוץ ותיווך נדל"ן הוא מקצוע מורכב, רגיש וחיוני. התיווך בהחלט יכול להביא תועלת רבה לאנשים למוכרים ולקונים ובפרט לאנשים כמוני (מבוגרים החיים בגפם).

 אורנה, אין מילים בפי להודות לך על תהליך מכירה מקסים, פשוט (יחסית) עם תוצאות מעל ומעבר לציפיות שהיו לי ובנוסף מרגיעות כלכלית לשנות הפנסיה הרבות המצפות שלי.

  

שלך בהוקרה

 

קוקי דגן

רמת השרון, לשעבר, כיום חיה בקיבוץ ליד עפולה

נ.ב. כבר שלחתי אליך חברות נוספות שלי להתייעצות