• אור נדל"ן

נדל"ן ברמת השרון

מעוניינים לרכוש בית ? הגעתם למקום הנכון!
כאן במשרד שלנו תפגוש צוות מקצועי שילווה אתכם לאורך כל הדרך.

שלב ראשון - יצירת בהירות "תמונת הבית" העתידי

במפגש הראשון ביננו נברר עמכם את הציפיות שלכם מהבית הבא שלכם. נלמד את הצרכים שלכם הנוגעים למגורים: אופי השכונה, צרכי הילדים וההתנהלות היום יום שלכם. בשלב זה נברר גם את היכולות הכספיות העומדות לרשותך.

שלב שני - המציאות הנדל"נית

לאחר שהבהרנו את  "תמונת  הבית" שאתם רואים מולכם, נפרוש בפניכם את מצב השוק המקומי ומגמותיו. מתוך מאגר הנכסים המגוון והגדול העומד לרשותנו נחפש עבורכם את הנכסים המתאימים ביותר. כמו-כן נבדוק נכסים נוספים העומדים לרשותינו מתוך שיתופי-פעולה מקצועיים שאנו מקיימים ברמת-השרון והסביבה. 

שלב שלישי - התמקדות

הגיע הזמן לצאת לדרך. נקפיד להציג בפניך נכסים מתאימים בלבד (מבחינת אופי הבית ומחירו). הזמן שלך יקר לך ולכן חשוב בשלב זה להיות תכליתיים ככל שניתן.
במקום ליצור קשר עם מוכרים שונים ולהשקיע זמן באינספור ביקורים אנו נמיין עבורכם את הנכסים המתאימים. אנו מכירים את שוק הנדל"ן על בוריו ואת מוכרי הנכסים באופן אישי.

שלב רביעי - אנשי מקצוע 

אנו מעמידים לרשותך את הניסיון שלנו גם אל מול אנשי מקצוע וגורמים חשובים נוספים. נלווה אותך בבדיקות מול הבנק (משכנתא), עו"ד, שמאים, אדריכלים, שיפוצניקים ועוד.

שלב חמישי - משא ומתן

הגענו לשלב המפגש הסופי והמכריע ביניכם לבין המוכרים.  לכאן, אנו מביאים את היכולת האינושית והמקצועית שלנו לקיים מפגש מגשר בין שני צדדים המעוניינים במטרה משותפת - עיסקת נדל"ן מוצלחת . מאות עיסקאות נדל"ן ולקוחות מרוצים יעידו על התרומה שלנו להפוך מפגש טעון רגשית למשא ומתן בו כל אחד מהצדדים יוצא שבע רצון.

 בסיומו של תהליך המפתחות נמסרים לבעלי הבית החדשים. שלב אחר שלב נקרב אותך בביטחה אל הנכס המיועד לך.
התהליך שאנו מבטיחים ללקוחותינו הינו תהליך מקצועי, ממוקד, מעשי המתנהל בשקיפות מלאה. 

לפגישת ייעוץ מקצועית, פנה אלינו

"אור נדלן" - טלפון: 03-5493080