• אור נדל"ן

מדוע קוני נכסים צריכים מתווך נדל"ן מקצועי?

קניית נכס – הדרך ארוכה עד לקבלת המפתחות

מתכננים לקנות דירה/ בית? מזל טוב! רכישת נכס היא אחת העסקאות הגדולות שתעשו בחייכם. עסקה כל כך משמעותית זו חשוב שתתבצע באופן המקצועי ביותר וללא טעויות. כל טעות עולה כסף והרבה. איך מבצעים עסקת נדל"ן בצורה הנכונה ביותר? איך קונים דירה או בית בהצלחה מקסימאלית?

 מומחה נדל"ן מקצועי – הדרך הנכונה לרכישת נכס

הדרך לרכישת דירה רצופה התרוצצויות, החלטות גורליות, חיפוש אחר מידע אמין על הנכס, תהליכי מו"מ מתישים ועוד. כדי לשרוד את הדרך ולעבור אותה בצורה שתיטיב עימנו, הקונים, אנו זקוקים לעזרה מקצועית בתחום הנדל"ן. משרד תיווך נדל"ן הוא הכתובת שלכם. מתווך מקצועי יכול לעשות את כל ההבדל בין עסקה כושלת לעסקה מוצלחת. במאמר זה נציג בפניכם את תמונת המצב כיום בעת רכישת דירה בישראל, ואת חשיבות שירותי משרד תיווך נדל"ן מקצועי.

מדוע לקראת רכישת נכס (דירה או בית) אנו זקוקים לשירותי משרד תיווך מקצועי?

1. כמה הזמן שלך שווה לך?

בעולם של היום האינטרנט הוא כלי שתופס מקום נרחב בתחום הצרכנות בכלל ובתחום הנדל"ן בפרט. הרשת מכילה אתרים רבים, המספקים אינפורמציה רבה על נדל"ן לקניה. כמות המידע הזורם בתחום היא עצומה ומציפה. הקונה הפוטנציאלי שאינו מעוניין להחמיץ דבר מוצא עצמו מתרוצץ בין הנכסים הרבים המפורסמים במדיה. הקונה פוגש מוכר שנמצא בתחילת תהליך המכירה, דבר שגורם לכך שמחיר הנכס אינו מותאם למצב השוק. המוכר אינו בשל למכירה אמיתית ולא פעם מפרסם את הבית לניסוי וטעייה בתקווה למצוא "פרייר". המוכר בודאי אינו דואג לאינטרס של הקונה להישאר ממוקד. השאיפה של הקונה להגיע לכל הנכסים ומתוכם למצוא מציאה יוצרת מצב הפוך: בזבוז משאבי  זמן וכוחות באופן מפוזר. הקונה מגיע לנכסים שאינם רלוונטיים עבורו מה שמומחה נדל"ן מקצועי היה עושה למענו.
מתווך מקצועי יציג בפניכם רק את המידע הרלבנטי עבורכם, רק את הנכסים המתאימים לכם, כך שתוכלו להיות ממוקדים מול המידע האינסופי מבלבל ומטעה.

2. האם לסמוך על הפרסומים?

הפרסומים המופיעים ברשת האינטרנט רחוקים מרחק רב מהמצב במציאות: מחירי הנכסים המתפרסמים באתרים אינם תואמים את מחיריהם האמיתי בשוק הדירות. לכם, הקונים, אין כלים לדעת ולהשוות את המחירים המוצעים למחירים הריאלים באותה עת בשוק. משרד תיווך מקצועי חי ונושם שעה שעה את שוק הנדל"ן, ואין טוב ממנו לתת הערכת שווי לנכס מסוים. הערכת מחיר הנעשית ע"י מתווך מקצועי הינה אמינה וניתן להסתמך עליה. למתווך ידע המבוסס על ניסיון והסמכה המעניקים לנו, הקונים, השוואות אמיתיות של השוק. מתווך דירות הוא ברומטר, היודע לזהות את תנודות השוק, ולסייע לנו להגיע להחלטה הנכונה במחיר הנכון.

4. לפתוח את "הפלונטר"

בעסקת נדל"ן יש כמו תמיד שני צדדים: קונה ומוכר. טבעי הוא שכל צד יחזיק את הקלפים קרוב אליו. למוכר יש את האינטרסים שלו ולקונה יש את האינטרסים שלו. הסיטואציה הזו גורמת לסיבוך, במקרים רבים קשה להתקדם לעבר עסקה. מתווך מקצועי ומיומן הוא הפתרון. הוא זה שיפתח את "הפלונטר" הזה, ויקדם את המו"מ לעבר עסקה מוצלחת ומאוזנת לשני הצדדים.

5. הזמן שלכם יקר!

כפי שציינו קודם קונה פוטנציאלי עלול לבזבז זמן רב בביקור בנכסים רבים, שאינם רלבנטיים לגביו. מדובר בהתרוצצות סיזיפית מנכס אל נכס, וזמן יקר שמבוזבז לריק. מתווך נדל"ן ייקח אתכם לראות רק את הנכסים הרלבנטיים. מעבר לכך, המתווך יארגן את הביקורים בזה אחר זה באותו יום, וכך ירכז את האופציות לטווח של ביקורים במספר נכסים במשך שעה-שעתיים באותו יום ולא באופן מפוזר, המבזבז זמן יקר.

6. מאגר נכסים מגוון

יועץ נדל"ן מקצועי ומצליח הינו בעל מאגר גדול ומגוון של נכסים ולקוחות. משרדי תיווך מרושתים בפרסומים וקשרים, המעניקים לקונים, מגוון רחב של נכסים. כמו כן, משרד תיווך איכותי מנהל קשרים ושיתופי פעולה עם מתווכים נוספים, ובכך מגדיל את מאגר הדירות שברשותו.

7. ליווי אישי

עסקאות רכישת דירות ובתים מאופיינות לרוב במתח רגשי רב. לעיתים מתווך מקצועי מגשר בין פערים המתעוררים בין קונה למוכר.

8. שקיפות ומידע אמין

קונים שמגיעים לראות נכס ללא סיוע של מתווך דירות, מתקשים לגלות את כל האינפורמציה וההיסטוריה של הנכס. אלמנטים כמו חריגות בניה, תוספות בנייה, פרטים על הסביבה הקרובה לנכס, סיבת מכירתו ועוד – הם רק חלק מהמידע שנוכל לקבל רק מאותו מתווך דירות מקצועי. מתווך דירות ייתן לכם שקיפות מלאה לגבי הנכס, וימנע הפתעות לא נעימות של גילויים רגע לפני חתימת החוזה (וגרוע מכך, רגע אחרי...).

9. סיוע בכל שלבי התהליך

תהליך רכישת דירה הינו תהליך הכולל משימות רבות. לא פעם אנו מוצאים עצמנו זקוקים לסיוע בהחלטות לגבי המשכנתא, עזרה בתוכניות הבית, עזרה בגיוס וכד' ולהעניק לנו את התחושה כי אנו "בידיים טובות".

10. ניהול העסקה

בסופו של דבר מתווך נדל"ן מהווה עבור הקונים מנהל תהליך רכישת דירה או בית מתחילתו ועד סיומו המוצלח. תהליך מקצועי המתחיל בבירור הצרכים והציפיות של הקונה, תוך ליווי ומתן עזרה ושירות לכל ההתלבטויות שעולות. 

אנו מזמינים אתכם למשרדנו לקבלת ייעוץ חינם לצורכי רכישה, מכירה או השכרה של נדל"ן.


לפגישת ייעוץ מקצועית, פנה אלינו צור קשר

"אור נדלן" - תיווך, שיווק ויזמות נדל"ן, רמת השרון
טלפון משרד: 
03-5493080